04
Paźdź
10

Instrukcja rejestracji i pełnej aktywacji konta w serwisie FUN4TWO.PL

INSTRUKCJA REJESTRACJI I PEŁNEJ AKTYWACJI KONTA W SERWISIE FUN4TWO.PL

Do pełnego korzystania z serwisu FUN4TWO.PL konieczne jest zarejestrowanie swojego profilu oraz aktywacja konta w serwisie. Poniżej przedstawiamy Wam krótką instrukcję założenia i aktywacji konta. Wszystkie miniaturki obrazków można powiększyć klikając w nie. Mamy nadzieję, iż te krótkie manuale ułatwią Wam poruszanie się po serwisie 😉

1. Wchodzimy na stronę główną FUn4TWO.PL i klikamy w baner „bezpłatna rejestracja” lub odnośnik „rejestracja” pod okienkiem logowania znajdującym się po prawej stronie. (Rysunek 1).

Rysunek 1

2. Po kliknięciu banera „bezpłatna rejestracja” zostaniecie przeniesieni do pierwszego formularza rejestracyjnego, który należy dokładnie wypełnić. Po prawidłowym uzupełnieniu pól formularza klikamy przycisk DALEJ (Rysunek 2)

Rysunek 2

3. Po kliknięciu przycisku DALEJ zostaliście przeniesieni do drugiego formularza w którym podajecie szczegółowe informacje o rejestrowanych w profilu osobach takie jak wzrost, waga, sylwetka itp. Po uzupełnieniu informacji klikamy przycisk DALEJ. (Rysunek 3).

Rysunek 3

4. Po kliknięciu przycisku DALEJ przeniesieni zostaliście do ostatniej części formularza rejestracyjnego w której podajecie informacje o tym kogo szukacie oraz o swoich preferencjach seksualnych. Macie również możliwość wstawienia swojego avatara którym będziecie posługiwać się w serwisie i który będzie się pokazywał przy Waszym profilu. Po podaniu tych informacji klikamy przycisk ZAKOŃCZ REJESTRACJĘ. (Rysunek 4)

Rysunek 4

5. Po kliknięciu przycisku ZAKOŃCZ REJESTRACJĘ ukaże się Wam komunikat o tym że „Rejestracja przebiegła pomyślnie”  (Rysunek 5) a na podany przez Was adres e-mail została wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym który należy kliknąć aby potwierdzić rejestrację w serwisie. W zależności od sytuacji na maila aktywacyjnego trzeba poczekać od kilku minut do kilku godzin. Jeżeli mail do Was nie dochodzi trzeba również sprawdzić ustawienie i zawartośc filtrów antyspamowych w Waszym kliencie poczty elektronicznej ponieważ może się zdarzyć iż któryś z filtrów potraktuje tą wiadomość jako SPAM. Jeżeli w ciągu 12 godzin nie dostaliście maila z linkiem aktywacyjnym prosimy o kontakt z administratorem admin@fun4two.pl.

Rysunek 5

6. W odebranym e-mailu klikamy link aktywacyjny. W tym momencie konto w serwisie zostało pomyślnie założone. Zostaliście przekierowani na stronę główną serwisu i możecie się teraz zalogować korzystając z formularza znajdującego się w prawym górnym rogu strony. Wprowadzamy swój login i hasło i klikamy ZALOGUJ SIĘ (Rysunek 6)

Rysunek 6

7. Po zarejestrowaniu się i pomyślnym zalogowaniu do serwisu aby korzystać z  jego funkcjonalności uzależnionych od posiadanej rangi konieczne jest aktywowanie konta domyślnie konto użytkownika po rejestracji jest nieaktywne (Rysunek 7) Klikamy czerwony link AKTYWUJ KONTO znajdujący się w prawym górnym rogu strony.

Rysunek 7

8. Po kliknięciu linku AKTYWUJ KONTO zostaniecie przeniesieni do strony umożliwiającej przedłużenie aktywności Waszego konto i ewentualnej zakupienia punktów potrzebnych do przedłużenia aktywności konta. Przypominamy iż wszyscy użytkownicy zaraz po zarejestrowaniu otrzymują od administratora 100 pkt na start. Aby aktywować konto wybieramy w zależności od ilości posiadanych punktów i chęci jedną z opcji czasowych (24h, 72h, 168h itd.) i klikamy PRZEDŁUŻ. (Rysunek 8)

Rysunek 8

9. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej ilości punktów do przedłużenia aktywności swojego konta możesz je zdobyć publikując w serwisie zdjęcia i filmy (więcej informacji na stronie głównej serwisu zakładka ZASADY), lub też możesz zakupić punkty używając kodów SMS lub przelewów internetowych. Wybieramy link KUP PAKIET i postępujemy zgodnie ze wskazówkami  (Rysunek 9)

Rysunek 9

10. Po kliknięciu linku PRZEDŁUŻ jeżeli posiadasz odpowiednią ilość punktów pojawi się komunikat „Czas dostępu został zwiększony poprawnie” oraz informacje na temat Twojego stanu konta, rangi oraz terminu w którym Twoje konto pozostanie w statusie aktywnym (Rysunek 10).

Rysunek 10

11. Po pomyślnym przedłużeniu czasu dostępu do serwisu czyli aktywacji konta w prawym górnym rogu pojawi się zielony napis „Twoje konto jest aktywne„. (Rysunek 11) Od tego czasu w zależności od swego statusu możesz korzystać z poszczególnych funkcjonalności serwisu.

Rysunek 120 Responses to “Instrukcja rejestracji i pełnej aktywacji konta w serwisie FUN4TWO.PL”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: