06
Paźdź
10

Instrukcja publikacji ogłoszenia o organizowanej imprezie

Moduł imprezy umożliwia Wam publikowanie ogłoszeń o organizowanych przez Was imprezach. Wszystkie imprezy wyświetlane są w module „IMPREZY” w górnym menu OGŁOSZENIA – IMPREZY. Jest tam również umieszczony kalendarzyk na którym na czerwono oznaczone są dni w których odbywają się zgłoszone przez Was imprezy. Po kliknięciu w datę otrzymacie listę imprez organizowanych w danym dniu. Z lewej strony kalendarz dostępny jest filtr imprez dzięki któremu możecie filtrować imprezy między innymi według ich lokalizacji. Moduł imprezy oprócz możliwości ogłoszenia imprezy daje możliwość przyjmowania zgłoszeń na daną imprezę. Użytkownicy po wejściu w daną imprezę mogą użyć przycisku „ZGŁOŚ CHĘĆ UCZESTNICTWA”. W takim przypadku organizator dostanie powiadomienie mailowe o nowym zgłoszeniu na jego imprezkę które może zaakceptować lub odrzucić według uznania. Moduł IMPREZYumożliwia również tworzenie imprez do których dostęp może być zabezpieczony hasłem dostępu które organizator poda tylko wybranym osobom. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję dodawania imprezy do modułu IMPREZY.

1. Aby dodać nową imprezę wchodzimy w menu OGŁOSZENIA a następnie IMPREZY (Rysunek 1) lub też w w panelu użytkownika znajdującym się z prawej strony wybieramy zakładkę IMPREZY (Rysunek 2).

Rysunek 1

Rysunek 2

2. Następnie w panelu użytkownika wybieramy zakładkę NOWA IMPREZA (Rysunek 3).

Rysunek 3

4. Następnie wypełniamy informacje zawarte w formularzu tworzenia nowej imprezy takie jak: data, lokalizacja, miejsce, koszt uczestnictwa, tytuł ogłoszenia, treść ogłoszenia. Jeżeli chcemy by dostęp do imprezy zabezpieczony był hasłem wypełniamy też pola Ustaw hasło i Powtórz hasło. Następnie zatwierdzamy dane klikając przycisk ZAPISZ IMPREZĘ. (Rysunek 4).

Rysunek 4

5. Od tej pory dodana przez Was impreza będzie dostępna w module IMPREZY. Powiadomienia o nowych zgłoszenia osób chętnych do uczestnictwa w imprezie organizator będzie dostawał pocztą elektroniczną na adres e-mail podany w profilu organizatora.


0 Responses to “Instrukcja publikacji ogłoszenia o organizowanej imprezie”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: