01
Paźdź
11

I urodziny FUN4TWO.PL w InfinityClub 15.10.2011

Minął już rok od startu portalu dla swingersów FUN4TWO.PL – SwingersLifeStyle. Obecnie na portalu jest już zarejestrowanych ponad 13 .000 osób. W tym październiku będzie miała również miejsce premiera nowej wersji portalu FUN4TWO.PL 2.0, z zupełnie nową szatą graficzną oraz wdrożonymi sugestiami naszych użytkowników. Z tego powodu chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie PARY, którym bliskie są klimaty Swingers LifeStyle na integracyjną imprezę urodzinową FUN4TWO.PL. Wierzymy że będzie to doskonała okazja do wzajemnej integracji, poznania innych użytkowników portalu i wspólnej swingowej zabawy w ekskluzywnych wnętrzach InfinityClub.

>>>> Zgłoś się na imprezę już teraz – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
!!!! WSZYSTKIE PARY WSTĘP DARMOWY !!!

Impreza odbędzie się 15.10.2011 w zaprzyjaźnionym z portalem klubie Infinity w Gubinie. Wszystkie pary wchodzą za DARMO!  Wstęp 0 PLN! W cenie catering, ręczniki, lubrykanty itp. Napoje płatne extra. Możliwość wykupienia noclegu w pobliskim hotelu Onyx. Wszyscy uczestnicy urodzinowej imprezy otrzymają gratis konta VIP w portalu oraz certyfikaty wiarygodności od administratora.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy przesyłać mailowo na adres admin@fun4two.pl lub zgłaszać bezpośrednio na stronie imprezy w module IMPREZY portalu FUN4TWO.PL  klikając „Zgłoś chęć uczestnictwa”

lub bezpośrednio pod numerem telefonu InfinityClub:  606 10 95 85 ( prosimy o zaznaczenie że jesteście użytkownikami portalu FUN4TWO.PL).

Pozdrawiamy serdecznie
Administratorzy FUN4TWO.PL
portalu, który „Łączy polskich swingersów” 😉


0 Responses to “I urodziny FUN4TWO.PL w InfinityClub 15.10.2011”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: